KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 11345040
nr 1134 5040
Fritz Sjöström
(1923-1996), Sverige
Blyerts, 2 st, Fritz Sjöström (1923-1996), signerade, Stilleben respektive Lövdam, 1980 respektive 1987, motivet: 58x45
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:47:12
100 kr
250 kr
2 okt
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström
Fritz Sjöström
Läs mer om Fritz Sjöström